spirála
Protože kreslím jako málokdo, troufám si vnutit vám příležitost,
abyste se i vy či vaši nic netušící přátelé stali mou dobrovolnou obětí!
Nakreslím vás, až vás to bude mrzet!
Ti starší z vás si možná vzpomenou na svou návštěvu na Divadelní pouti na pražském Střeleckém ostrově, kde v kleci seděl Umělec v hladovění a aby si svou uměleckou produkci ukrátil, kreslil a kreslil a kreslil až skoro do zblbnutí... Předtím i potom jsem nakreslil tisíce karikatur po hospodách, kavárnách, rautech a mejdanech, v Česku i na cestách, a naštěstí jsem se se svými povětšinou nedobrovolnými modely nedostal nikdy do křížku, zvláště když si naprostá většina z nich svůj xichtík na pivním tácku, ubrousku, kdejakém papírku i listu ze skicáku odnesla s sebou, aniž mně zbyla jakákoli možnost se jimi někdy pochlubit.
Kreslím rád a všude a vsedě i v davu bez vědomí modelu. Kreslím pouze karikatury, seriózních portrétů se ode mne vážně nedočkáte.
Kreslím z profilu i anfasu či jakkoli mezi tím, rychle (takže vás moc nezdržím) a je-li třeba, i nenápadně.
Kreslím tužkou (dlouho to neschne a o mou kresbu se neumažete) a dokonce ještě k tomu levou rukou! Nakreslím Vás k svatbě, k rozvodu, pod stromeček nebo na zeď. A pozor! Kreslím především proto, že to fakt umím, že mě to baví a že mně dělá dobře vaše uznání!
Pokud máte zájem o mou nabídku, ozvěte se mi!